OPIS INWESTYCJI - ...::: Apartamenty Parkowe Tarnowskie Góry :::...

10.12.2018
Przejdź do treści

Menu główne:

Opis inwestycji


APARTAMENTY PARKOWE
___________

    ApartamentyParkowe to inwestycja, która realizowana jest w kilku etapach,
a najnowszy z nich rozpoczęliśmy w czerwcu br.  Dwa pierwsze etapy naszego kameralnego osiedla zostały już oddawane do użytku z pełną infrastrukturą,
a wszystkie z wybudowanych apartamentów znalazły nowych właścicieli.  
Trzeci etap, w którym do zakupu pozostało ostatnich parę apartamentów jest
w zaawansowanym studium realizacji.


Każdy z apartamentów naszego osiedla został zaprojektowany z ogromną dbałością o szczegóły, tak aby nie tylko stwarzał wrażenie niepowtarzalnego,
ale również stanowił uzupełnienie dla pozostałych lokali, co pozwoli w przyszłości na stworzenie jednolitej i harmonijnej strefy zamieszkania na całym obszarze naszej inwestycji.

Kolejne projektowane i realizowane etapy osiedla zakładają budowę zróżnicowanych pod względem powierzchni apartamentów, począwszy
od niewielkich i przytulnych lokali typu studio, poprzez rodzinne 2-3 pokojowe,
a skończywszy na luksusowych ponad 110-metrowych apartamentach ze wspaniałymi widokami na Park znajdujący się w bezpośrednim sąsiedztwie naszego osiedla. Dzięki temu można uznać, że Apartamenty parkowe to wyjątkowa na lokalnym rynku inwestycja, która jest odpowiedzią na zróżnicowane potrzeby klientów poszukujących wyjątkowej oferty apartamentów, które spełnią ich wysokie i niebanalne oczekiwania.

Naszym celem jest stworzenie miejsca, w którym z radością zamieszkają osoby ceniące bardzo wysokie standardy estetyczne i funkcjonalne z równoczesną dbałością o bezpieczeństwo oraz zdrowy i wygodny styl życia.  Niezwykle atrakcyjna lokalizacja naszego osiedla oraz unikalna architektura zapewnią nowym mieszkańcom kameralną atmosferę i swobodę, dając równocześnie możliwość bezgranicznego korzystania z bezpośredniego sąsiedztwa Parku Repeckiego. Wyjątkowa lokalizacja daje możliwość obcowania z przyrodą i ze słynnym mikroklimatem Parku Repeckiego oraz korzystaniem z bogatej i będącej w zasięgu ręki infrastruktury niezbędnej dla nowoczesnego  i wygodnego stylu życia. W bliskim sąsiedztwie naszego osiedla znajdują się restauracje, sklepy, ośrodki zdrowia, a kilka minut drogi pozwala dotrzeć do hipermarketów, parku wodnego i hali sportowej, a także do ścisłego centrum miasta. Zaledwie kilkaset metrów dzieli osiedle od przedszkoli i szkół, a przystanki komunikacji miejskiej znajdują się tuż przy naszej inwestycji.  

Warto odnotować, że Apartamenty Parkowe znajdują się zaledwie 12 minut drogi od węzła autostrady A1, co pozwala na szybkie dotarcie do głównych miast naszego regionu. Ważne jest również to, że połączenie drogowe naszego osiedla z ościennymi miastami odbywa się z całkowitym pominięciem centrum Tarnowskich Gór, co pozwala na uniknięcie korków i straty cennego czasu.

Wspomnieć należy także o aspekcie ekologicznym, który czyni naszą inwestycję niezwykle atrakcyjną, gdyż budowane apartamenty położone są z dala od ośrodków przemysłowych, wytwórczych a także od zabudowań, które emitują poprzez popularną metodę grzewczą zanieczyszczenia i pyły zawieszone.
Nasze apartamenty zasilane są energią cieplną pochodzącą z sieci miejskiej,
co nie spowoduje zburzenie harmonii jaka panuje w otulinie Parku Repeckiego.  

W odróżnieniu do wielu innych inwestycji nasza przyjmie charakter ujednoliconej
i niezwykle spójnej, a kolejne etapy będą kontynuacją poprzednich.
Myśląc o długich latach szczęśliwe spędzonych przez mieszkańców w naszych apartamentach realizujemy budowę dla całego osiedla nowej i nowoczesnej infrastruktury, zarówno związanej z dostarczanymi mediami jak i komunikacyjnej dotyczącej dróg wewnętrznych, parkingów, garaży, a także urządzonej zieleni. Mamy nadzieję, że wstępny opis naszej inwestycji zachęci Państwa do zapoznania się ze szczegółami technicznymi i handlowymi oraz umówienia się na prezentację wybranych apartamentów. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego i mailowego w przypadku zaistnienia dodatkowych pytań.
Szybki kontakt.
694 919 328
biuro.apartamentyparkowe@gmail.com
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego