APARTAMENTY - ...::: Apartamenty Parkowe Tarnowskie Góry :::...

13.11.2019
Przejdź do treści

Menu główne:

  Apartamenty
Budynek G
Piąty etap inwestycji, w ramach piątego etapu inwestycji, realizujemy budowę 14 bezczynszowych apartamentów w wersjach 2, 3, 4 i 5-pokojowych w metrażach 45-116 m2. Apartamenty położone na parterze mają do dyspozycji bardzo duże ogródki z tarasami, a wszystkie lokale położone na piętrach dysponują przestronnymi balkonami ze wspaniałymi widokami na Zamek i Park Repecki. W cenie apartamentu jest dostęp do dużej komórki lokatorskiej oraz miejsce parkingowe. Dodatkowo istnieje możliwość wykupienia garażu.  Zakończenie tego etapu przewidujemy na przełomie 2019/20 r.
   
Budynek F
Czwarty etap inwestycji, który rozpoczęliśmy w maju 2018 r/. związany jest z budową 24 bezczynszowych, w większości narożnych apartamentów w wersjach 2 lub 3-pokojowych w metrażach 42-77 m2. Apartamenty położone na parterze mają do dyspozycji duże ogródki z tarasami,  a wszystkie lokale położone na piętrach dysponują przestronnymi balkonami ze wspaniałymi widokami na Zamek i sady.
W cenie apartamentu jest dostęp do pomieszczenia gospodarczego-rowerowni oraz miejsce parkingowe. Dodatkowo istnieje możliwość wykupienia garażu lub dodatkowego miejsca parkingowego. Zakończenie tego etapu przewidujemy na koniec 2019 r.
Budynek E - brak dostępnych apartamentów.
Budynek D - brak dostępnych apartamentów.
Budynek C - brak dostępnych apartamentów.
Budynek B - brak dostępnych apartamentów.
Budynek A - brak dostępnych apartamentów.
Szybki kontakt.
694 919 328
biuro.apartamentyparkowe@gmail.com
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego