APARTAMENTY - ...::: Apartamenty Parkowe Tarnowskie Góry :::...

14.06.2018
Przejdź do treści

Menu główne:

  Apartamenty
Budynek F
Czwarty etap inwestycji, który rozpoczęliśmy w maju br. związany jest z budową 24 bez czynszowych, w większości narożnych apartamentów w wersjach 2 lub 3-pokojowych w metrażach 42-77 m2. Apartamenty położone na parterze mają do dyspozycji duże ogródki z tarasami,
a wszystkie lokale położone na piętrach dysponują przestronnymi balkonami ze wspaniałymi widokami na Zamek i Park Repecki.
W cenie apartamentu jest dostęp do pomieszczenia gospodarczego-rowerowni oraz miejsce parkingowe. Dodatkowo istnieje możliwość wykupienia garażu lub dodatkowego miejsca parkingowego. Zakończenie tego etapu przewidujemy w III kw 2019 r.

Budynek E
Trzeci etap inwestycji, który został rozpoczęty  pod koniec czerwca br. zakłada budowę 20 bez czynszowych apartamentów w dwóch unikalnych architektonicznie piętrowych budynkach. Dostępne apartamenty są 3,4 lub 5 pokojowe i mają powierzchnię od 75 do 112 m2. Apartamenty położone na parterze mają do dyspozycji duże ogródki z tarasami, a każdy z lokali położonych na piętrze dysponują dwoma przestronnymi tarasami z widokiem na Park Repecki. W cenie apartamentu jest dostęp do komórki lokatorskiej i miejsce parkingowe przed budynkiem.  Dodatkowo istnieje możliwość wykupienia miejsca w garażu. Zakończenie tego etapu przewidujemy w II kw 2018 r.
Budynek D
Budynek C
Drugi etap inwestycji, który w połowie jest już zrealizowany dotyczy budowy i sprzedaży 20 apartamentów w budynku dwupiętrowym
oraz 9 wolno stojących garaży. W sprzedaży pozostaje ostatnich kilka apartamentów, które mają bardzo zróżnicowane powierzchnie
użytkowe: od 33 m2 (studio) do 90 m2 (narożny apartament 4-pokojowy). Dostępne są również lokale 2- i 3- pokojowe.
Wszystkie apartamenty mają gwarancję darmowego miejsca parkingowego przed budynkiem oraz możliwość korzystania z komórki lokatorskiej.
Apartamenty zlokalizowane na parterze mają od strony południowej do wyłącznego użytku dużą powierzchnię ogródków przy tarasie,
w zależności od położenia jest to od 80 m2 do 250 m2. Każdy z lokali na piętrach ma do dyspozycji bardzo duże balkony oraz portfenetry.
Wszystkie apartamenty są sprzedawane w standardzie deweloperskim, na który składają się tynki cementowo-gipsowe oraz wylewki, instalacje centralnego ogrzewania (podłogowego), wodno-kanalizacyjne, elektryczne, telekomunikacyjne, antenowe, domofonowe i komputerowe.
Klatki schodowe wykonane zostaną pod klucz. Zakończenie tego etapu przewidujemy pod koniec III kw 2017r.
Budynek B - brak dostępnych apartamentów.

Pierwszy etap inwestycji  został już w całości wyprzedany. Gratulujemy i dziękujemy wszystkim nowym właścicielom !

Budynek A - brak dostępnych apartamentów.
Szybki kontakt.
694 919 328
biuro.apartamentyparkowe@gmail.com
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego