APARTAMENTY - ...::: Apartamenty Parkowe Tarnowskie Góry :::...

13.08.2019
Przejdź do treści

Menu główne:

  Apartamenty
Budynek G
Budynek F
Czwarty etap inwestycji, który rozpoczęliśmy w maju br. związany jest z budową 24 bez czynszowych, w większości narożnych apartamentów w wersjach 2 lub 3-pokojowych w metrażach 42-77 m2. Apartamenty położone na parterze mają do dyspozycji duże ogródki z tarasami,
a wszystkie lokale położone na piętrach dysponują przestronnymi balkonami ze wspaniałymi widokami na Zamek i Park Repecki.
W cenie apartamentu jest dostęp do pomieszczenia gospodarczego-rowerowni oraz miejsce parkingowe. Dodatkowo istnieje możliwość wykupienia garażu lub dodatkowego miejsca parkingowego. Zakończenie tego etapu przewidujemy w III kw 2019 r.

Budynek E
Trzeci etap inwestycji, który został rozpoczęty  pod koniec czerwca 2017 r. dotyczy budowy 20 bez czynszowych apartamentów w dwóch unikalnych architektonicznie piętrowych budynkach. Dostępne są ostatnie apartamenty 3 i 4 pokojowe o powierzchni 82 m2 z  
dużymi ogródkami i widokiem na Park Repecki. W cenie apartamentu jest dostęp do komórki lokatorskiej i miejsce parkingowe przed budynkiem. Dodatkowo istnieje możliwość wykupienia miejsca w garażu. Zakończenie tego etapu przewidujemy w IV kw 2018 r.
Budynek D - brak dostępnych apartamentów.
Budynek C - brak dostępnych apartamentów.

Drugi etap inwestycji  został już w całości wyprzedany. Gratulujemy i dziękujemy wszystkim nowym właścicielom !

Budynek B - brak dostępnych apartamentów.

Pierwszy etap inwestycji  został już w całości wyprzedany. Gratulujemy i dziękujemy wszystkim nowym właścicielom !

Budynek A - brak dostępnych apartamentów.
Szybki kontakt.
694 919 328
biuro.apartamentyparkowe@gmail.com
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego